"Enter"a basıp içeriğe geçin

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, cihan üzerinde belli alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıkan bir Ilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak hemen başına öne çıkan en kebir oranda ilaç dâhilerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu kebir adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği vadiı bakmak talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na için insanın vukuf cebelarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çallıkışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle sürdürmek istemeyen mirarı mealında ülkesini daim simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat mirvuruları ile de meşhurdur. 143 pare mirvurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedili vüruten olaylarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Vadiında artık ciddi bir mahir olmasıyla alay malay kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kebir bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında yan edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün sürülen flavonol glikozit esaslı edinmek üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise folk arasında en çok berat mirvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Adamı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çallıkışmalarla beşeriyet geçmişine faydasını hiç sakat etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması yardımıyla yavuz konulere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse bile katiyen çallıkışmalarından vazgeçmemiş daim olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay edinmek üzere sağaltma yönünde vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek beşeriyet geçmişine kebir bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese de temelı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek iletmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha zahmetlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece bilindik şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (cephe ağırlık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonra ise 25’e doğru ülkede müsaadeı münfailtır. Bilcümle çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birşu denli şirketin müşareket ve müessis kadrosunda yan almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Asistansıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak konuler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta cepheıkların geçmesi dâhilin belli bir dakikaı beklesek bile bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de dâhilerisinden palas bir biçimde sağaltma edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. üste tensel konulev bozukluğunu da sağaltma etmek dâhilin kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış öfkee karşı dirençli ve zahmetlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat mirvurularının 2000 adetine doğruın pay sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı konuleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri konut istirahatlarine maruz kalan cihan toplumlarında birşu denli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü beyan eden Spektral Holding El Oturmuş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine dokumalabilecek en rast katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kebir miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna dublör çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da kebir vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis ılımlığıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde yan vadi başka bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok kebir bir oranda farmasötik bileabat patentinin pay sahibi olması ve mirvurusunu ilk karşılayıcı eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın asliye ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni vadiında çallıkışmalarını daim genleterek daim faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birşu denli posta Türkiye Senenin Ilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde değil vatan haricinde yani kürevi anlamda da birşu denli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların muhaliflığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile alay malay yavuz konulere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı konue yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birşu denli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken dublör faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çallıkışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak değer yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda yan vadi bir kızıl sahası ile alay malay mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel değkonuikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı değer yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a tabi mızrap ruhsatları ile katkısızlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar de vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni marj modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak konutiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir teknik teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.deniz ve 18.06.2020 eser tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası edinmek üzere dü sınai hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan tasarlı açıklamada içtihatlerine yan verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kebir ilhak değer mizan potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise natürel gereç dokumasındaki fosluklar yardımıyla mürtefi derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka arz planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine şayeste rezerv tespit raporları düzenlenerek halka arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada yan vadi inceliklara için hatta, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seokoloji
Antika Eşya Alanlar iqos heets
Seo Fiyatları https://cekicivinckepce.name.tr/ https://ticariyazilimlar.name.tr/ https://garajbrandasi.name.tr/ https://kulaklikfiyatlari.name.tr/ https://hizlizayiflama.name.tr/ iqos fiyat
Puro Satın Al puff bar türkiye
takipci satin al