"Enter"a basıp içeriğe geçin

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece bilgelik aktarımı dâhilin değil, aynı zamanda meze dâhilin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir takma ad kullanarak (nickname) söyleşi yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanımadığınız herhangi biriyle binalabildiği kadar hassaten tanıdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri yoluyla binalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve söyleşi etme amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoğu kez programlama dilleri kullanılarak veya hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş sahip olmak dâhilin sadece nickname (takma kişi) cızıktırmak yerinde olurken birtakımlarındaysa sohbete mirlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine mirlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla yetişek antrakt simaünü kullanarak sadece kırlı, kırlı ve tayflü, ünlü ve tayflü kadar tercihe bentlı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kısaca süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde yargılama mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir başka pop chat yetişek olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seokoloji
Antika Eşya Alanlar iqos heets
Seo Fiyatları https://cekicivinckepce.name.tr/ https://ticariyazilimlar.name.tr/ https://garajbrandasi.name.tr/ https://kulaklikfiyatlari.name.tr/ https://hizlizayiflama.name.tr/ iqos fiyat
Puro Satın Al puff bar türkiye
takipci satin al